Potřebujete poradit? Nezávazně se zeptat?  |  +420 604 526 713  |  studny.protlaky@email.cz

Ceník vrtaných studní

Cena vrtané studny je dána průměrem vrtu a náročností práce – běžné nebo ztížené podmínky. Plastové chráničky (pažení) je již započítáno v ceníku za práci, nedoplácíte nic navíc.

Pro bližší informace o cenové nabídce nás
kontaktujte!
Rádi vyjdeme vstříc.

Terénní průzkum a osobní konzultace

Před samotnou zakázkou za Vámi přijede zkušený technik a provede terénní průzkum přímo na místě vrtu studny. Zároveň Vám vysvětlí průběh zakázky a zodpoví vaše dotazy.

Vyhledání podzemní vody

  • Pro vyhledání spodní vody doporučujeme využít našeho proutkaře. U takto lokalizovaných pramenů ručíme za vydatnost výsledné studny! Cena za službu vyhledání vody je 1500 Kč.
  • Budete-li si přát, provedeme vrt i podle pokynů cizího proutkaře, ale dostatečnou vydatnost takového pramene pak bohužel garantovat nemůžeme.

Instalace čerpadla a napojení na domácí vodovod

Naše firma pro vás zajistí i výběr a instalaci vhodného ponorného čerpadla do studny, budete-li potřebovat. Poradíme se zapojením domácí vodárny a nebo se o napojení na rozvod vody v domě rovnou postaráme.

Pro každou zakázku jsou požadavky a podmínky velmi různé. Technické a cenové možnosti Vám proto sdělíme při osobní návštěvě na místě.